KEVIÉP RALLYCROSS PARÁDÉ | Október 22-23.

VIVAPALAZZO RALLYCROSS NYÍLT ORSZÁGOS BAJNOKSÁG VI. FUTAMA

 

2023. október 22. vasárnap


08: 15 I. Felügyelő Testületi ülés
08: 30 – I. Hivatalos edzés RNOB+CEZ
10: 00 I. Kvalifikációs futam rajtrácsának kifüggesztése
10: 30 – II. Hivatalos edzés RNOB+CEZ
12: 30 – I. Kvalifikációs futam RNOB+CEZ
15: 30 – II. Kvalifikációs futam RNOB+CEZ


2023. október 23. hétfő


08: 00 – WARM UP CEZ
08: 30 – III. Kvalifikációs futam CEZ+RNOB
11: 30 – IV. Kvalifikációs futam CEZ
IV. Kvalifikációs futam után II. Felügyelő Testületi ülés
12: 30 – 13: 30 Ebédszünet (60 perc)
13: 30 – Elődöntő és döntő futamok RNOB+CEZ

 

 

 

Rsz. Versenyző Nemz. Egyesület Versenyautó Kategória
7 PÁL Krisztián HUN Glasstone Trans Kft. Skoda Fabia SuperCars
19 LENCSE Zoltán HUN HBRK ASE Mitsubishi Colt SuperCars
20 HELD Zoltán HUN Nyirád Motorsport Kft. Audi A1 RX SuperCars
22 BENYÓ Máté HUN Korda Racing Kft. Peugeot 208 SuperCars
28 PALOTÁS Péter Zsolt HUN PLTS Racing Kft. Mitsubishi L. Evo 6 SuperCars
85 ANTAL István HUN Extremarena Kft. Audi S1 SuperCars
  Kotán Péter HUN RX Hugo Racing Kft. Ford Focus SuperCars
110 KOVÁCS Sámuel HUN Korda Racing Kft. Suzuki Swift Super1600
121 NAGY Benjámin Bendegúz HUN MGAMS Kft. Suzuki Swift Super1600
201 ČASTORAL Roman CZE Častoral Roman Opel Astra OPC SuperTouringCars-2000
208 KISS Péter HUN Corner Rally Cross SE Ford Puma SuperTouringCars-2000
214 ZENTAI Sándor HUN Kárai Motorsport SE Ford Puma SuperTouringCars-2000
313 FERJÁNCZ András HUN TMC Rallysport Kft. Skoda Fabia SuperTouringCars-1600
329 SIEBEL Balázs HUN RX Hugo Racing Kft. Toyota Aygo SuperTouringCars-1600
333 BÜTÖSI Balázs HUN TMC Rallysport Kft. Citroën DS3 SuperTouringCars-1600
345 VÉGH Tamás HUN MGAMS Kft. Skoda Fabia SuperTouringCars-1600
371 NEDECKI László ifj. HUN HBRK ASE Skoda Fabia SuperTouringCars-1600
377 CZAKÓ Roland HUN MGAMS Kft. Honda Civic SuperTouringCars-1600
389 BLAHA Máté HUN Korda Racing Kft. Honda Civic SuperTouringCars-1600
445 BÉSZI HUN Inter Europe Team Kft. BMW M3 SuperTouringCars+2000
455 G. NAGY Zoltán HUN Kárai Motorsport SE BMW E30 SuperTouringCars+2000
473 VÁMOSI Tibor HUN MGAMS Kft. BMW E36 SuperTouringCars+2000
499 DÓCZI Bence HUN Proex Autó- Motorsport E. BMW E46 M3 SuperTouringCars+2000
518 VÁRKONYI Bence HUN Korda Racing Kft. Mazda MX5 MX5 Kupa
526 GÁL Róbert Viktor HUN Proex Autó- Motorsport E. Mazda MX5 MX5 Kupa
538 GÁSPÁR Csaba HUN Proex Autó- Motorsport E. Mazda MX5 MX5 Kupa
544 KALDENEKKER Attila HUN Proex Autó- Motorsport E. Mazda MX5 MX5 Kupa
546 HERCZEG Tamás HUN MGAMS Kft. Mazda MX5 MX5 Kupa
555 MIHALIK Viktor HUN Proex Autó- Motorsport E. Mazda MX5 MX5 Kupa
567 PERENDY Péter HUN MGAMS Kft. Mazda MX5 MX5 Kupa
577 GRIGALEK Gábor Dr. HUN Speedy Motorsport Mazda MX5 MX5 Kupa
588 HORVÁTH Ottó HUN Proex Autó- Motorsport E. Mazda MX5 MX5 Kupa
605 FARKAS Tamás HUN MGAMS Kft. Suzuki Swift Junior Kupa
607 BAGAMÉRI Réka HUN Korda Racing Kft. Suzuki Swift Junior Kupa
609 GARAMVÖLGYI Martin HUN Garilla Racing Kft. Suzuki Swift Junior Kupa
614 BARTHA Brigitta HUN Inter Europe Team Kft. Suzuki Swift Junior Kupa
618 MONOSTORI Balázs HUN Garilla Racing Kft. Suzuki Swift Junior Kupa
619 SZABÓ Bence HUN Budaörsi Sport Club Suzuki Swift Junior Kupa
620 KUNKLI Bendegúz HUN Szada Ring Racing Kft. Suzuki Swift Junior Kupa
621 GÁL Gréta Vivien HUN Andrew Motorsport Kft. Suzuki Swift Junior Kupa
623 HAJDU Gréta HUN Corner Rally Cross SE Suzuki Swift Junior Kupa
624 KISDOKY HUN Proex Autó- Motorsport E. Suzuki Swift Junior Kupa
625 KALDENEKKER Norbert Attila HUN Proex Autó- Motorsport E. Suzuki Swift Junior Kupa
636 BENIK Benett HUN Prestige Motorsport Kft. Suzuki Swift Junior Kupa
636 BUNKOCZI Soma László HUN Prestige Motorsport Kft. Suzuki Swift Junior Kupa
650 LAUB Lili Jázmin HUN Inter Europe Team Kft. Suzuki Swift Junior Kupa
655 CSUTI Kristóf HUN RCM Motorsport Egyesület Semog Bravo Hankook CrossCar Kupa
666 LÓRÁNT Benjámin HUN Kalitta Motorsport Egyesület  Semog Bravo Hankook CrossCar Kupa
671 KOVÁCS Domonkos HUN Korda Racing Kft. Semog Bravo Hankook CrossCar Kupa
699 PAPP Szebasztián HUN Kárai Motorsport SE Semog Bravo Hankook CrossCar Kupa
809 CSUTI Máté HUN RCM Motorsport Egyesület Suzuki Swift Hankook Racer Cup
811 KELŐ GERE Ádám HUN Kárai Motorsport SE Suzuki Swift Hankook Racer Cup
814 RÁCZ Márton HUN Szada Ring Racing Kft. Suzuki Swift Hankook Racer Cup
825 PAPP Krisztofer HUN Kárai Motorsport SE Suzuki Swift Hankook Racer Cup
829 KURBELY Marcell HUN Gaál Gumi és Autószerviz Kft. Suzuki Swift Hankook Racer Cup
833 TURÁN Lotti HUN RCM Motorsport Egyesület Suzuki Swift Hankook Racer Cup
843 GAÁL Fecó HUN Gaál Gumi és Autószerviz Kft. Suzuki Swift Hankook Racer Cup
902 SZABÓ Szilárd HUN Kalitta Motorsport Egyesület  Honda Civic Magyar Kupa
905 SZABÓ Csanád HUN Kalitta Motorsport Egyesület  Suzuki Swift Magyar Kupa
906 PATU HUN Corner Rally Cross SE Lada 2105 Magyar Kupa
911 GONDA Ákos HUN MGAMS Kft. Suzuki Swift Magyar Kupa
917 KAPITÁNY Rudolf Tivadar HUN JAM Racing VW Polo Magyar Kupa
919 HORVÁTH Krisztián HUN MGAMS Kft. Peugeot 106 Magyar Kupa
920 SÁRKÖZI Róbert Ákos HUN MGAMS Kft. Suzuki Swift Magyar Kupa
921 SZÉPLAKI Péter Soma HUN Kárai Motorsport SE Toyota Yaris Magyar Kupa
923 PÁL Zsolt Sándor HUN Extremarena Kft. Suzuki Swift Magyar Kupa
924 DOKY HUN Proex Autó- Motorsport E. Skoda Felicia Magyar Kupa
927 KULCSÁR Dániel HUN TMC Rallysport Kft. VW Polo Magyar Kupa
929 HELD Márton HUN Nyirád Motorsport Kft. Honda Civic Magyar Kupa
934 FEKETE Tamás HUN Allmotives Kft. Suzuki Swift Magyar Kupa
935 KARKUS Tamás HUN Extremarena Kft. VW Polo Magyar Kupa
939 FUKSZ Bence HUN Kalitta Motorsport Egyesület  Suzuki Swift Magyar Kupa
941 MAJERSZKY Gábor HUN MGAMS Kft. Suzuki Swift Magyar Kupa
946 HARSÁNYI Zoltán HUN RX Hugo Racing Kft. Suzuki Swift Magyar Kupa
948 MADARI Tamás HUN Ország Zsolt ASE Suzuki Swift Magyar Kupa
951 KOVÁCS László HUN RX Hugo Racing Kft. Opel Astra Astra Kupa
962 KOTÁN Krisztián HUN RX Hugo Racing Kft. Opel Astra Astra Kupa
963 STADLER Mihály HUN Extremarena Kft. Opel Astra Astra Kupa
966 KISHARSÁNYI HUN RX Hugo Racing Kft. Opel Astra Astra Kupa
967 KAILBACH Gergely HUN RX Hugo Racing Kft. Opel Astra Astra Kupa
973 PÁLI Botond Bertold HUN Kárai Motorsport SE Opel Astra Astra Kupa
975 SASI Viktor Dr. HUN MGAMS Kft. Opel Astra Astra Kupa
987 KAPITÁNY Dorottya HUN JAM Racing Opel Astra Astra Kupa
988 NAGY Kamilla HUN Dunakanyar ASE Opel Astra Astra Kupa
997 ZSEBI Zoltán HUN JAM Racing Opel Astra Astra Kupa
  KAPITÁNY László Dr. HUN JAM Racing VW Golf Magyar Kupa
  SZABÓ Bulcsú HUN Kalitta Motorsport Egyesület  Honda Civic Magyar Kupa

 

 

További események
Metal Race III.
  16MARCH   Verseny értékelése : A versenyen három időmérő etap van előírva, amelyből kettő etapot teljesíteni kell ahhoz, hogy a versenyző értékelésre kerülhessen. A verseny végeredménye két különböző időmérő futamban teljesített...
Helyszín: Rabócsiring
Időpont: 2024. június 29 08:00
ESEMÉNYNAPTÁR, PROGRAMOK, RENDEZVÉNYEK
June 19
Gyárfás névnapja